Očistná kombinovaná masáž

Znáte ten příměr, že se někdo pohybuje jako tělo bez duše? Přesně tak jako nemůže fungovat tělo bez duše, nemůže ani duše bez těla.

Je dobré se starat o fyzickou schránku, tak i o duši.

Jak už název napovídá, masáže provádím intuitivně. To co ke mně přichází, to se děje. Není předem přesně dané, jak bude probíhat.

Začíná to stejně – položíte se na lehátko, jak jste zvyklí při klasické masáži. Za použití teplého oleje nejprve rozmasíruji svaly fyzickým tlakem. Najdu bloky a ty rozmasíruji. V průběhu masáže se mé ruce samy začnout jemnými krouživými pohyby věnovat převážně místům, kde se nacházejí čakry. Někdy mám jen položené ruce a lidé cítí různé vjemy - někdy je to teplo, jindy mravenčení, příval energie nebo lehké vibrace. Masírovaná osoba se cítí velmi lehce a uvolňuje svou mysl a ponoří se do klidu a občas i usíná.

Je-li masáž s terapií, prozradím klientovi, které čakry má nejvíce zanešené a jaké téma by bylo dobré rozklíčovat. A předám mu cenné informace.

Tato masáž je relaxační, hluboce uvolňující, odbourává bloky ve Vašem fyzickém i éterickém těle, zklidňuje psychiku. Po masáži se lidé cítí odpočatí, plní energie a chuti do života.

 

Schovat popisek: