Metoda ČIP – čisté informační pole

Tato metoda je můj velký DAR z nebes. Přišla ke mně sama a měla postupný vývoj. Na mé cestě uvědomění mi pomohla otevřít se, zpracovat a vyčistit si své negativní vzorce, které jsem v průběhu svého života posbírala, od svých rodičů, sourozenců, učitelů a celé společnosti. Vložila si je do svého batůžku s vědomím, že jsou ty jediné a správné. Ale pod jejich tíhou jsem se začala pěkně deformovat a hroutit a nežila jsem ve své přirozenosti. Ztratila jsem sama sebe. Metoda ČIP mi vše vrátila.

 

A nyní se díky této metodě umím naladit a napojit i na ostatní lidi. Pomoci jim v napojení se na sebe samé a vyčistit tak vzorce, programy, které jim nedělají dobře.

 

Metoda ČIP probíhá takto:

Klient se položí na lehátko a zavře oči. Já sedím za jeho hlavou a okamžitě se na něj napojím jako mávnutím kouzelného proutku. Uvedu ho do stavu Alfa, což je hluboké uvolnění těla i mysli. Navnímávám klientovu energii a začnu ho čistit pomocí dechu. To vede k postupnému přesouvání myšlenek, domněnek do těch správných „šuplíčků“. Nejprve klient mluví a sděluje mi, co by rád změnil ve svém životě. V tu chvíli ho napojím na jeho vyšší já a začínají přicházet slova, informace, která nám pomohou rozklíčovat danou situaci. V průběhu přicházejí různé vjemy. Jak mně tak i klientovi. Záleží, jak moc si klient dovolí se otevřít. Když najdeme program, který je ke zpracování, klient začne po mně opakovat věty. V průběhu opakování se program, pocity, emoce i vizualizace mění na pozitivní, nebo se nám rozkryje další a pokračujeme dál. Klient se poté cítí velmi osvobozený. Dozvuky této metody probíhají ještě několik dní poté.