Seminář OBJEV A POUŽÍVEJ SVOU MOC I SÍLU

 

Dvoudenní víkendový seminář

Seminář je z velké části praktický, nejedná se tedy jen o teorii, ale vše si vyzkoušíte na vlastní kůži (duši). Jen správným propojením teorie a praxe lze dosáhnout těch nejlepších výsledků a můžete nové dovednosti, metody aplikovat/trénovat i doma a pokračovat v osobním rozvoji i nadále po vlastní ose.

Odemknete si svá těla a ukážeme si, jak snadné je mít se doopravdy rád. Právě sebeláska je totiž klíčem k našim fungujícím vztahům s okolím. Klíčem k našemu sebevědomí, k uvědomění si vlastních hodnot.

Na semináři probíhá řada cvičení formou her – jsou tedy snadno pochopitelné a lépe zapamatovatelné. Vše se trénuje dostatečně dlouho a je prostor pro otázky. Přístup na semináři je velmi individuální, nemusíte se tedy bát, že byste něco nestihli pochopit. Každému se dostanou odpovědi a vysvětlení.

Jelikož je tělo a duše plně funkční, jen pokud jsou obě části v naprosté harmonii, začneme na úvod protažením i našeho fyzického těla. Cvičení kombinující jógu, pilates, Čchi-kung a další směry nám příjemně protáhne záda, prodlouží zkrácené šlachy a uvolní ztuhlé svaly. Opět je cvičení vhodné pro všechny, všechny cviky mají své modifikace pro začátečníky i pokročilé.

Co konkrétně se na semináře naučíte? Například tyto techniky:

Ukotvení - užívat si spojení se svým vnitřním já, ale stále být plně funkční v každodenním životě.

Uchopení energií - pracovat s vlastní energií, na vlastní kůži ucítíte sílu té Vaší, a také její moc. Naučíte se také tvořit vlastní energii

Čištění a naplňování čaker - projedeme si všech sedm základních čaker, připomeneme si jejich umístění, funkci a společným cvičením je pročistíme

Spojení se s pěti živly  - velmi silné cvičení, které nám umožní pochopit sílu všech pěti živlů, elementů našeho světa – ohně, vody, vzduchu, země a éteru.

Naučíte se „správně si přát“  - jen správně vyřknuté přání může být splněno. Naučíte se také vkládat pozitivní programy do Vašeho informačního pole.

Vyčistění starých vzorců z Vašeho informačního pole - velmi důležitý bod, stejně jako pravidelně uklízíme naše obydlí, je také čas od času potřeba vyčistit naši duši, ve které jsou často uhnízděny velmi staré nánosy.

Vytvoření ochranného obalu - ochrana jak pro nás samotné, tak třeba i ochrana našeho auta, domu, bytu, atd.

Otevření srdce - nemít strach se otevírat, nebát se případných zklamání, umět si vypěstovat a následně udržet povznášející nadhled.

Přijmutí svých strachů a temnějších stránek našich já - pokud na sobě odmítáme nějakou část nás samotných, funguje to jako zatažená brzda. Naučíme se absolutně a bez výhrad přijímat a mít se rád.

 

Po semináři - cca měsíc po ukončení probíhá jednodenní setkání, sumarizace, kdy se účastníci předchozího semináře, kteří mají zájem, sejdou, a sdílejí své pocity, zkušenosti, co se s nimi po semináři „dělo“, jaké myšlenky jim vyplouvaly na povrch, atd. Toto setkání rovněž slouží k dočištění a ještě hlubšímu pochopení probraných metod.

 

Cena: 3900 Kč

 

 

 

Schovat popisek: