VIBRAČNÍ ZÁZNAMY DUŠE

Duchovní praxí se zabývám už mnoho let, během kterých se mi začal pomalu otvírat “informační kanál”. Čím víc jsem na sobě pracovala, tím konkrétnější byly pokyny, které ke mě z vibračního pole přicházely. Jednoho dne mi z akáši (vesmírného prostoru ve kterém jsou o nás uloženy veškeré informace) přišlo jasné zadání – “Poznání, které ti chodí použij k řešení problémů jiných lidí”.

To je tedy můj úkol a poslání. Mohu vám pomoci odhalit příčinu a pozadí problémů, které vás trápí a to ať už se jedná o lásku, mezilidské vztahy, pracovní záležitosti nebo odstranění bloků, které v sobě schováváte a ztrpčují vám, třeba i dlouhodobě, život.

Konzultace, během které budeme řešit vše co vás trápí, probíhá v mém studiu. Nejprve se naladíme a zklidníme tak, abychom společně odbourali rušivý stres. Nejlepší je to pomocí jednoduchého dechového cvičení, které zvládne každý. Vy pak vyslovíte otázku, kterou jste si pro akášu připravili, já se na tento vesmírný prostor napojím. Po napojení se dostanu do stavu, kdy slovy akáši odpovídám na vaši otázku, odpověď si, pro lepší zapamatování, můžete zaznamenávat na papír.

Konzultace trvá do té doby, než dostanete odpovědi na vaše otázky. Během jednoho sezení ale není dobré zpracovávat více témat. Pokud tedy chcete řešit lásku, zaměřme se na ni, připravte si konkrétní otázky na které se chcete zeptat na toto téma. Když budete mít zájem o zpracování více témat, je dobré každé z nich nechat po konzultaci několik dní uležet…

Těším se na vás a ráda vám pomohu při řešení vašich starostí!