Čtení z vašeho informačního pole

Každý z nás má kolem sebe své informační, či chcete-li vibrační či kvantové pole. Jsou to takové záznamy, do kterých se ukládají zážitky, vibrace, energie hezké, i ty méně hezké. V tomto „záznamníku“ se dá odhalit řada příčin nejrůznějších problémů, které Vás trápí, ať už se jedná o lásku, mezilidské vztahy, pracovní záležitosti, či jen určitou „těžkost bytí“. 
 
Já se do Vašich záznamů umím nacítit a pomoci Vám tak odhalit „žábu na prameni“. Často jsou to zdánlivě banální věci, jako malá křivda z dětství, nějaké domněnky, které v sobě pěstujeme, či velmi nevhodné modely myšlení předávané z generace na generaci. 
 
Čtení z Vašeho informačního pole probíhá v leže, ve stavu hlubokého zklidnění, kdy Vaši mysl neruší žádné myšlenky, jste uvolnění a otevření. Společně najdeme krok za krokem překážky, které Vám brání ve štěstí, (sebe)lásce, radosti a pohodě. V informačním poli se dozvíte řadu odpovědí na Vaše otázky, které Vám pomohou vysvětlit, proč se některé věci stále opakují. Tím, že se záznamy spolu probíráme, je de facto uklízíme a ty nepotřebné „vyhazujeme“. Je to velmi úlevné a osvobozující. 
 
Ještě několik dní po našem setkání přichází celá řada „aha momentů“, kdy naše seance dojíždí a Vám stále docházejí nové a nové poznatky.