O mně

Vítám vás na svých stránkách​ 

Kateřina Rosala Lebedová

Už od dětství jsem ráda pozorovala dění kolem sebe, uměla dobře naslouchat a také se vcítit do pocitů blízkých. Někdo by řekl, že “na vině” je znamení Raka, ve kterém jsem se narodila. Já si myslím, že tahle sociální empatie byla darem, který byl předzvěstí věcí budoucích.

V roce 2008 jsem od základů změnila svůj život a stala se terapeutkou – tedy nejprve terapeutkou lidského těla. Mou obživou byly masáže: klasické, manuální lymfodrenáž, dornova metoda a další metody, díky nimž jsem pomáhala svým klientům. Brzy se ukázalo, že kromě fyzické úlevy jim moje masáže přináší i úlevu psychickou. Nevědomky jsem se začala na klienty napojovat a čistit jejich bloky, dodávat jim energii, kterou potřebovali. Tehdy jsem pochopila, že je čas se posunout dál a začít více rozvíjet svůj dar, který mi byl v tomto světě vesmírem svěřen.

Absolvovala jsem mnoho škol a kurzů na rozvoj mého talentu a na své cestě byla také obdarována duchovním jménem Rosala.

Dnes se zaměřuji na práci s léčivými energiemi, přenastavování programů vibračního pole, pracuji s metodou EFT i metodou IDES, s Intuitivní Inteligencí, Intuitive Connection, psychografií, harmonizuji čakry a také přijímám informace z Akáši pomocí channelingu.

Možná to zní složitě a nejste si jisti, co si pod všemi těmito směry představit, proto sama sebe nejraději označuji jako průvodce lidské duše. Napojením se na akášu – nekonečný vesmírný prostor – odhalím příčinu a zdroj vašich problémů, k jejich řešení si pak můžete sami vybrat terapii, která je vám nejpříjemnější.

Pamatujte, váš život je takový, jaký ho chcete mít, a já jsem tady od toho, abych vám ho pomohla udělat krásný!