Léčivé večery s Rosalou

Stejně jako si nyní, po Vánocích, budeme chtít vylepšit svá těla, je dobré se pověnovat také duši. Tímto Vás zvu na léčivý večer, který proběhne ve čtvrtek 18. ledna 2018 začínáme v 18:30 Vítat vás budu od 18 hodin.

Hlavní téma léčivého večera se předem přizpůsobí skupině, která se sejde. Sami její účastníci rozhodnou, o čem budeme diskutovat, co probereme, čemu se naučíme. Hodně se necháme vést také intuicí a svezeme se na vlně lásky. Léčivý večer se vždy skládá z jednoho, až dvou cvičení nebo meditace. Večery na sebe nebudou navazovat, probíhat budou vždy jednou za 22 dní.

Pro koho jsou léčivé večery určené? Pro všechny, kdo hledají odpovědi na nějaké otázky, či se jen rádi setkávají s inspirativními lidmi na stejné vlně.

Co například se během léčivého večera naučíme? 

 • Nabíjet se energií - komu by se nehodilo umět si dle potřeby dobít baterky, když je den náročnější, či docházejí síly?
 • Vyčistit si čakry – aby vše fungovalo jak má, je čistota našich energetických kanálků nezbytně nutná. Naučíme se hned více způsobů, aby si ten „svůj“ našel opravdu každý z nás.
 • Ukotvovat se - létání je sice krásná věc, ale v běžném životě je fajn umět stát pevně na vlastních nohách.
 • Napojovat se na svůj zdroj – často hledáme odpovědi všude možně, v knihách, na internetu, zkrátka kde se dá. Přitom stačí „jen“ umět napojit se na naše vyšší já a máme vše jako na dlani.
 • Rušit přísahy a sliby – ano, vlk také sliboval a jak to dopadlo…
 • Přijímat strachy, temné stránky – všichni nějaké máme, jde o to, umět s nimi (spolu)pracovat.
 • Zbavovat se domněnek – tyto malé potvůrky umějí pěkně zatočit s naším vnímáním světa a udělat ve věcech řádný chaos.
 • Najít svou lásku uvnitř sebe – je tam, každý ji máme. Někdy trochu ukrytou, ale je tam!
 • Zaměřovat pozornost na pozitivní energie – v pozitivních energiích je ohromná síla a dá se s nimi krásně čarovat.
 • Mít se rád  – alfa a omega spokojeného, šťastného a naplněného bytí. Bez sebelásky to zkrátka opravdu nejde.
 

Samozřejmě bude prostor i na otázky a odpovědi, stejně jako na hledání příčin, proč se nám nějaké modely stále opakují.

Cena: 250 Kč

Dvoudenní víkendový seminář

Otevírám se Lásce, Štěstí a Životu

Seminář je z velké části praktický, nejedná se tedy jen o teorii, ale vše si vyzkoušíme na vlastní kůži (duši). Jen správným propojením teorie a praxe dosáhneme těch nejlepších výsledků a můžeme nové dovednosti, metody aplikovat/trénovat i doma a pokračovat v osobním rozvoji i nadále po vlastní ose.

Odemkneme si svá těla a ukážeme si, jak snadné je mít se doopravdy rád. Právě sebeláska je totiž klíčem k našim fungujícím vztahům s okolím. Klíčem k našemu sebevědomí, k uvědomění si vlastních hodnot.

Pokud někdo nemá chuť otevírat se před ostatními, je to plně respektováno. Nikdo nemusí nahlas říkat svá trápení, a přesto se může poléčit. Každý si pojede dle své chuti, momentální nálady a povahy.

Na semináři probíhá řada cvičení formou her – jsou tedy snadno pochopitelné a lépe zapamatovatelné. Vše se trénuje dostatečně dlouho a je prostor pro otázky. Přístup na semináři je velmi individuální, nemusíte se tedy bát, že byste něco nestihli pochopit, či se báli zeptat. Každému se dostanou odpovědi a vysvětlení.

Jelikož je tělo a duše plně funkční, jen pokud jsou obě části v naprosté harmonii, začneme na úvod protažením i našeho fyzického těla. Cvičení kombinující jógu, pilates, Čchi-kung a další směry nám příjemně protáhne záda, prodlouží zkrácené šlachy a uvolní ztuhlé svaly. Opět je cvičení vhodné pro všechny, všechny cviky mají své modifikace pro začátečníky i pokročilé.

Co se týká konkrétních bodů, které se na semináři naučíte, jsou to například tyto:

Ukotvení (užívat si spojení se svým vnitřním já, ale stále být plně funkční v každodenním životě)

 • Uchopení energií (pracovat s vlastní energií, na vlastní kůži ucítíme sílu té naší, a také její moČištění a naplňování čaker (projedeme si všech sedm základních čaker, připomeneme si jejich umístění, funkci a společným cvičením je pročistíme)
 • Spojení se s pěti živly (velmi silné cvičení, které nám umožní pochopit sílu všech pěti živlů, elementů našeho světa – ohně, vody, vzduchu, země a éteru)
 • Naučíme se „správně si přát“ (jen správně vyřknuté přání může být splněno)
 • Vyčistění starých vzorců z našeho kvantového pole (velmi důležitý bod, stejně jako pravidelně uklízíme naše obydlí, je také čas od času potřeba vyčistit naši duši, ve které jsou často uhnízděny velmi staré nánosy)
 • Vytvoření ochranného obalu (ochrana jak pro nás samotné, tak třeba i ochrana našeho auta, domu, bytu, atd.)
 • Otevření srdce (nemít strach se otevírat, nebát se případných zklamání, umět si vypěstovat a následně udržet povznášející nadhled)
 • Přijmutí svých strachů a temnějších stránek našich já (pokud na sobě odmítáme nějakou část nás samotných, funguje to jako zatažená brzda. Naučíme se absolutně a bez výhrad přijímat a mít se rád).
 •  
 • Po semináři (cca měsíc po ukončení) probíhá jednodenní setkání, sumarizace, kdy se účastníci předchozího semináře, kteří mají zájem, sejdou, a sdílejí své pocity, zkušenosti, co se s nimi po semináři „dělo“, jaké myšlenky jim vyplouvaly na povrch, atd. Toto setkání rovněž slouží k dočištění a ještě hlubšímu pochopení probraných metod.

 

Cena: 4000 Kč