O mně

Kateřina Rosala Lebedová

Již od dětství jsem ráda pozorovala dění kolem sebe, uměla dobře naslouchat a také se vcítit do pocitů blízkých. Někdo by řekl, že “na vině” je znamení Raka, ve kterém jsem se narodila. Já si myslím, že tahle sociální empatie byla darem, který byl předzvěstí věcí budoucích.

V roce 2008 jsem od základů změnila svůj život a stala se terapeutkou – tedy nejprve terapeutkou lidského těla. Zabývala jsem se masážemi všeho druhu, díky nimž jsem pomáhala svým klientům. Brzy se ukázalo, že kromě fyzické úlevy jim mé masáže přinášejí také úlevu psychickou. Nevědomky jsem se začala na klienty napojovat a čistit jejich bloky, dodávat jim energii, kterou potřebovali. Tehdy jsem pochopila, že je čas se posunout dál a začít více rozvíjet své nadání.

Metoda ČIP (čisté informační pole), kterou nyní praktikuji na svých klientech, ke mně přišla jako dar v čase, kdy jsem se sebou nebyla úplně spokojena. O to silnější byla má zkušenost a zjištění, že opravdu funguje. Při terapiích používám kromě metody ČIP také metodu přijetí, a vytahování negativní energie a nahrazování tou pozitivní. Terapie probíhají ve stavu alfa, tedy ve stavu zklidnění těla i mysli. Pomocí jednoduchých otázek najdeme různé negativní bloky, vyčistíme je a nahradíme pozitivními vzorci.

Pamatujte, Váš život je přesně takový, jaký ho chcete mít. Já jsem tu od toho, abych Vám pomohla udělat si ho krásný!

 

Schovat popisek: