Léčivé večery s Rosalou

 

Přijďte na seminář nebo na léčivé večerní setkání, které se konají v Praze.

 

Nejbližší proběhnou v těchto termínech:

 

27-28.4. 2019 Praha, Dvoudenní víkendový seminář, Cena: 3900 Kč

12.9 2019, 18:00 - Praha, Léčivé večery s Rosalou, Cena: 250 Kč

 

 

Bližší informace a přesné místo konání upřesním individuálně mailem.

Pro přihlášení na semináře napište na studio-rosala@seznam.cz nebo zavolejte na tel.: 732 287 887. 

 

 

Léčivé večery s Rosalou

Hlavní téma léčivého večera se předem přizpůsobí skupině, která se sejde. Sami její účastníci rozhodnou, o čem budeme diskutovat, co probereme, čemu se naučíme. Hodně se necháme vést také intuicí a svezeme se na vlně lásky. Léčivý večer se vždy skládá z jednoho, až dvou cvičení nebo meditace. Večery na sebe nebudou navazovat.

Pro koho jsou léčivé večery určené? Pro všechny, kdo hledají odpovědi na nějaké otázky, či se jen rádi setkávají s inspirativními lidmi na stejné vlně.

 

Co například se během léčivého večera naučíme? 

Nabíjet se energií - komu by se nehodilo umět si dle potřeby dobít baterky, když je den náročnější, či docházejí síly?

Vyčistit si čakry – aby vše fungovalo jak má, je čistota našich energetických kanálků nezbytně nutná. Naučíme se hned více způsobů, aby si ten „svůj“ našel opravdu každý z nás.

Ukotvovat se - létání je sice krásná věc, ale v běžném životě je fajn umět stát pevně na vlastních nohách.

Napojovat se na svůj zdroj – často hledáme odpovědi všude možně, v knihách, na internetu, zkrátka kde se dá. Přitom stačí „jen“ umět napojit se na naše vyšší já a máme vše jako na dlani.

Rušit přísahy a sliby – ano, vlk také sliboval a jak to dopadlo…

Přijímat strachy, temné stránky – všichni nějaké máme, jde o to, umět s nimi (spolu)pracovat.

Zbavovat se domněnek – tyto malé potvůrky umějí pěkně zatočit s naším vnímáním světa a udělat ve věcech řádný chaos.

Najít svou lásku uvnitř sebe – je tam, každý ji máme. Někdy trochu ukrytou, ale je tam!

Zaměřovat pozornost na pozitivní energie – v pozitivních energiích je ohromná síla a dá se s nimi krásně čarovat.

Mít se rád  – alfa a omega spokojeného, šťastného a naplněného bytí. Bez sebelásky to zkrátka opravdu nejde.

Samozřejmě bude prostor i na otázky a odpovědi, stejně jako na hledání příčin, proč se nám nějaké modely stále opakují.

Cena: 250 Kč

 

 

Seminář krok za krokem ke štěstí a rodosti 

Náhody v životě neexistují, a protože čtete tyto řádky, věřte, že to má svůj důvod. Pravděpodobně hledáte svou cestu kudy se vydat.

Chcete-li změnit sebe a svůj život, přijďte na můj seminář a já Vám velmi ráda předám techniky, které fungují nejen mně, ale i dalším lidem. Jsou to velice jednoduché techniky. V jednoduchosti je totiž ta největší síla. Zažijete si transformaci/proměnu na vlastní kůži a zbavte se všeho, co se Vám ve Vašem životě nelíbí. Já jsem za použití těchto technik dokázala změnit celý svůj život. Ale hlavně sama sebe a to od základu. Jsem teď se sebou spokojená, šťastná a mám se velmi ráda. Také jsem našla vnitřní klid. Vrátil se mi zrak, hojnost, tvořivost. Našla jsem sebelásku, sebevědomí, zdraví, sebehodnotu, sebeúctu, sebeuznání, sebejistotu.

 

Dvoudenní víkendový seminář

Seminář je z velké části praktický, nejedná se tedy jen o teorii, ale vše si vyzkoušíte na vlastní kůži (duši). Jen správným propojením teorie a praxe lze dosáhnout těch nejlepších výsledků a můžete nové dovednosti, metody aplikovat/trénovat i doma a pokračovat v osobním rozvoji i nadále po vlastní ose.

Odemknete si svá těla a ukážeme si, jak snadné je mít se doopravdy rád. Právě sebeláska je totiž klíčem k našim fungujícím vztahům s okolím. Klíčem k našemu sebevědomí, k uvědomění si vlastních hodnot.

Na semináři probíhá řada cvičení formou her – jsou tedy snadno pochopitelné a lépe zapamatovatelné. Vše se trénuje dostatečně dlouho a je prostor pro otázky. Přístup na semináři je velmi individuální, nemusíte se tedy bát, že byste něco nestihli pochopit. Každému se dostanou odpovědi a vysvětlení.

Jelikož je tělo a duše plně funkční, jen pokud jsou obě části v naprosté harmonii, začneme na úvod protažením i našeho fyzického těla. Cvičení kombinující jógu, pilates, Čchi-kung a další směry nám příjemně protáhne záda, prodlouží zkrácené šlachy a uvolní ztuhlé svaly. Opět je cvičení vhodné pro všechny, všechny cviky mají své modifikace pro začátečníky i pokročilé.

 

Co konkrétně se na semináře naučíte? Například tyto techniky:

Ukotvení - užívat si spojení se svým vnitřním já, ale stále být plně funkční v každodenním životě.

Uchopení energií - pracovat s vlastní energií, na vlastní kůži ucítíte sílu té Vaší, a také její moc. Naučíte se také tvořit vlastní energii

Čištění a naplňování čaker - projedeme si všech sedm základních čaker, připomeneme si jejich umístění, funkci a společným cvičením je pročistíme

Spojení se s pěti živly  - velmi silné cvičení, které nám umožní pochopit sílu všech pěti živlů, elementů našeho světa – ohně, vody, vzduchu, země a éteru.

Naučíte se „správně si přát“  - jen správně vyřknuté přání může být splněno. Naučíte se také vkládat pozitivní programy do Vašeho informačního pole.

Vyčistění starých vzorců z Vašeho informačního pole - velmi důležitý bod, stejně jako pravidelně uklízíme naše obydlí, je také čas od času potřeba vyčistit naši duši, ve které jsou často uhnízděny velmi staré nánosy.

Vytvoření ochranného obalu - ochrana jak pro nás samotné, tak třeba i ochrana našeho auta, domu, bytu, atd.

Otevření srdce - nemít strach se otevírat, nebát se případných zklamání, umět si vypěstovat a následně udržet povznášející nadhled.

Přijmutí svých strachů a temnějších stránek našich já - pokud na sobě odmítáme nějakou část nás samotných, funguje to jako zatažená brzda. Naučíme se absolutně a bez výhrad přijímat a mít se rád.

 

Po semináři - cca měsíc po ukončení probíhá jednodenní setkání, sumarizace, kdy se účastníci předchozího semináře, kteří mají zájem, sejdou, a sdílejí své pocity, zkušenosti, co se s nimi po semináři „dělo“, jaké myšlenky jim vyplouvaly na povrch, atd. Toto setkání rovněž slouží k dočištění a ještě hlubšímu pochopení probraných metod.

Cena: 3900 Kč

 

Schovat popisek: