Technika IDES (Intuitivní dotek emoční svobody)

Největší hybnou silou našich životů je myšlenka, to kam ji “pošleme” záleží jen na nás, následky jsou ale leckdy zásadní, jak v pozitivním, tak bohužel i v negativním slova smyslu.

Ale buďme konkrétní. Má terapeutická praxe sídlí poblíž parku, léta jsem přes něj chodila bez nejmenších obav, ráno, přes den i večer, až jednou mi klientka řekla: “Já vás obdivuju, že chodíte ve tmě parkem, mě by tam nikdo nedostal!” A negativní myšlenka byla na světě, od té doby jsem parkem večer nikdy neprošla a raději jsem ho složitě obcházela, na vině byl strach, který zasela jediná “nevinná” negativní myšlenka.  Když jsem si osvojila metodu IDES, jako jeden z prvních  bloků, který jsem si s její pomocí odstranila, byl právě “ten parkový” – dnes už zase chodím večer parkem beze strachu, stačilo jen vyčistit negativní myšlenku z mého vibračního pole – přepsat ji jinou, pozitivní…

A jak to máte vy, také se perete se svými strachy, bloky a negacemi – a ty nad vámi často i vyhrávají? Možná je to tím že vysíláte negativní myšlenky a vibrace, kterými si do života přitahujete  stále stejné situace, lidi a problémy. Jestli je to tak, je pro vás metoda IDES (Intuitivní dotek emoční svobody) přesně to pravé.

Tato metoda velmi rychle a efektivně odobourává psychické bloky, strachy a stresy, které v sobě hromadíme. Umí odstranit také následky šoku – jako byl například v dětství rozvod rodičů, trauma z autonehody, znásilnění, zneužívání, ale také následky složitých vztahů a rozchodů apod.

Terapie probíhá vleže, za klientova plného vědomí (nejedná se o regresivní terapii), já jsem při celém procesu vaším průvodcem, vedu vás, pomáhám, ale vy se musíte  plně zapojit, bez vašeho přičinění se strachy, stresy ani bloky, které si v sobě držíte odstranit nemohou…. Stejně jako u ostatních terapií, se nejprve společně chvilku prodýcháme. Pak se soutředíme na odhalení příčiny problému, který vás trápí – při každém sezení se řeší jen jeden problém, aby se myšlenky netříštily a problém cele odstranil. Když společně odhalíme, co vás svazuje a je příčinou vaší nerovnováhy, pomocí jemného dotyku “vytáhnu” blok či skrytou emoci z vašeho těla a “zničím ji”. Klient při terapii zažívá různé pocity, bolesti se ale bát nemusí.

Nechci vám nalhávat, že stačí jedno sezení a vaše problémy zmizí (i když i to se u lehčích emočních bloků stává), pod většími traumaty a bloky se většinou skrývá více než jedna příčina. Metoda IDES je ale efektivní a v krátkém čase dokáže vaše tělo i psychiku uzdravit.

Pocit osvobození se od negativních pocitů a myšlenek je něco, co by měl zažít každý!