Psychoterapie

  • Nezdá se vám život dost krásný, snadný a prožívaný s lehkostí?
  • Jste ve stavu, kdy máte spoustu otázek a nevíte si rady se svou situací a stále bloudíte v myšlenkách?
  • Vaše srdíčko prošlo nebo právě prochází životní zkouškou? Rozhodujete se, jestli ho máte nechat otevřené?
  •  Ocitli jste se ve svém životě na rozcestí a teď nevíte jakou cestou se dát?
  • Nevíte co dělat v této ne zrovna lehké situaci?
  • Máte problémy se vztahy s blízkými – partnerem, dětmi či rodiči?
  • Dostali jste se do finančních problémů a nevíte co s tím?
  • Pronásledují vás emoce, jako třeba strach, úzkost, vztek, pocit ublížení nebo jiné emoce, se kterými byste se chtěli vypořádat?
  • Nebo se snad potýkáte se závislostí, fobií, traumatem?
  • Pokud se chcete zkouškám, které život chystá postavit – mám pro vás řešení!

Pojďme se společně zeptat vaší duše, proč se jí určitě věci dějí.  Věřte, že ona bude šťastná, když s ní začnete komunikovat a požádáte ji o radu. Zná totiž odpověď na vše.

Možná jste se už ptát zkoušeli, ale odpověď nepřišla. Chyba často bývá v tom, že jste do problému až moc ponořeni a potřebujete pomocnou ruku, abyste našli cestu ven. Společně získáme odpovědi, po kterých toužíte a vy se budete konečně moci znovu nadechnout.

Věřte mi, jde to!

Je dobré vědět, že pouhým uvědoměním si problémů se tělo začne léčit.

Je jen na vás jestli chcete dojít do cíle jako vítězové. Prvním a velmi zásadním krokem je, abyste si uvědomili a hlavně připustili, co děláte špatně. A teprve pak je možné začít na vašem trápení pracovat. Někdo se dokáže svých problémů zbavit při meditaci, já to zvládám pomocí metody IDES (intuitivní dotek emoční svobody). Je velice rychlá a efektivní. Hodně pomáhá, když se svůj problém naučíte pozorovat. Zkuste se zastavit a být jen pozorovatelem určité emoce. Pozorování sebe sama vám mnohé napoví.

Musíme se smířit s tím, že některé problémy a nechtěné stavy, které se k nám neustále vrací, si přinášíme z minulých životů, jiné zase patří do naší genetické výbavy. Přesto nejvíc obtíží si sami „budujeme“ v tomto životě.

 A začíná to už v době, kdy jsme byli u maminky v bříšku. Naše duše už tehdy naslouchala, co maminka prožívá a my jsme to začali žít a prožívat s ní. Tehdy jsme si začali do duše zapisovat první vzorce. Po narození pokračujeme ve vkládání vzorců naučených od mámy, táty a sourozenců. Nejdřív jsme pouhými pozorovateli a učíme se, jak se má chovat táta k mámě a máma k tátovi. A samozřejmě sledujeme, jak se chovají oni k sobě samým. A také jak se chovají sourozenci k nám, následně i my k nim. Tyto vzorce pak zkoušíme ve škole, uplatňujeme svoje vzorce chování a zároveň pozorujeme vzorce chování spolužáků a učitelů.

Když pak dospějeme, máme už v pomyslném šuplíku, pěknou sbírku podobných vzorců, nasbíraných z našeho okolí. To ale není konec, hledáme lásku, partnery a přátelé a těm se snažíme „pochlubit“, jaké pěkné vzorce chování jsme si nasbírali, a oni se zase chlubí těmi svými.  A začíná nám tu krásné zrcadlení. Najednou lásky už nejsou lásky a přátelé nejsou přátelé. A my se divíme, proč nám nikdo nerozumí, když přece všechno děláme dobře. No ano, pilně jsme se učili od svých rodičů… Já  to  přece dělám nejlépe, tak proč jsou všichni takoví? A děje se nám to co se děje. Proč?

Jestli teď hledáte viníka, třeba v rodičích nebo sourozencích, nedělejte to, nemá to smysl. Nepomůže vám to! Bude rozumnější, když začnete hledat cestu, jak z toho kruhu ven.  Raději přetrhněte nit vzorců, které vám zatěžují život a nedovolují vám být svobodný.

Než přijdeme na tento svět, tak si rodiče vybíráme ke splnění zkoušky, která nás tu čeká. Takže není viník a není proč či na koho se zlobit. Duše se domlouvají a žádají ostatní duše, jestli jim pomůžou jejich úkol splnit.

Je dobré pochopit, že ty ne zrovna příjemné situace nám hodně dávají a posouvají nás dopředu.  I když to v daném okamžiku nejsme schopni chápat. S odstupem času, když se ohlédneme zpět, dojde nám, proč se nám tohle všechno dělo.  Ale chce to čas a velkou práci na sobě.

Také si krásně umíme přivolat ty nežádoucí situace, které přicházejí skrze naše přání. Vyšleme přání a jsme vyslyšeni, ale ne hned a ne zadarmo. Vše musí být v rovnováze. Když to chcete, tak za to něco odevzdejte. A určitě je dobré odevzdat to, co nám k ničemu neslouží (např. strachy, závislosti apod.).

Některá přání se plní rychle, ale to jsou ta menší přání, která často slouží jako signály - jdete správně a nebojte se těch překážek, co jsou na cestě.  Jsou pro vaše dobro, abyste byli moudřejší a silnější.

Občas jsme vystaveni obrovskému tlaku, a právě to je ta správná chvíle, kdy to chce začít překonávat sám sebe. Vše je v naprostém pořádku a nemusíme se bát. Přijde čas, kdy dojdeme do cíle jako vítězi a naše duše bude zářit štěstím. Ale poznáme to až v cíli, ne na cestě. A když se vám třeba zdá, že se přání vůbec neplní, protože čekáte okamžitý výsledek, vydržte!!! Postačí, když budete znát cíl a věřit. Hledejte svůj sen a dopřejte si ho snít!  Vy a jen vy jste strůjci vašeho života. Udělejte krok do neznáma a překročte hranice, které jste si sami nastavili.

Přeji vám hodně štěstí, zdraví a sil abyste vydrželi na cestě krásného, lehkého bytí plného lásky a světla ve vašem srdci.