Vědomá konzultace

Je jednoduché cítit se milovaný, když potkáte nového partnera. Je jednoduché cítit jistotu a stabilitu, když máte vedle sebe někoho, kdo Vás podrží. Tento opojný pocit se dostaví velmi rychle, ovšem necítíme-li stabilitu, uznání, lásku, atd. z našeho nitra, bývá tato „dotace“ zvenčí velmi pomíjivá. Všichni si přejeme být zdraví, šťastní, milovaní, veselí a žít v hojnosti. Ovšem je velmi důležité umět toto cítit v hloubi duše a ještě dříve, než to k nám přijde zvenčí. Jen touto cestou, tímto poznáním si vybudujeme pevnou a stabilní kotvu a pocítíme skutečné a pevné štěstí. No a já Vám k tomuto stavu mohu pomoci. Vše se točí kolem sebedůvěry, sebelásky, sebehodnoty, sebejistoty, sebevědomí, sebeúcty, sebeuznání. Umění vážit si sám sebe. Vážit si sebe zvenku i zevnitř.

Při svých terapiích používám různé metody a techniky.

Metodu ČIP (čisté informační pole) používám při nejhlubších potížích. Druhou metodou je Hluboké přijetí nepříjemného stavu. Třetí techniku, kterou využívám je stahování energií.

 

Všechny tři metody Vám předám na semináři. Dostanete návod na to jak si zařídit šťastný a klidný život.

Vědomou konzultaci provádím na úrovni podvědomí a duše. Nejprve Vás uvedu do stavu Alfa. Je to stav hlubokého uvolnění, kdy je zklidněné tělo i mysl. V tomto stavu je každý schopen se naladit na svou duši. Nejedná se o regresi ani hypnózu. Vše vnímáte, slyšíte mě, sebe, okolí a následně si vše pamatujete.

Jedná se o zcela bezpečné a velice jednoduché techniky, které probíhají ve Vašem informačním poli.

 

Schovat popisek: